LifeFree.pl

Paula Fijałkowska-Kiecka

Fijałkowska-Kiecka Paula 1
Imię i nazwisko: Paula Fijałkowska-Kiecka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-lublin-radom.pl
Telefon: 501 312 051

Doświadczenie:

Studia magisterskie z psychologii ukończyła w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja kliniczna). Zdobytą wiedzę poszerzała w Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie w oparciu o własne badania prowadzone w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie nadano jej stopień doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychoterapii przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty w Collegium Medicum. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnych kursach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy klinicznej w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako psycholog i psychoterapeuta specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz w wieku podeszłym. Specjalizuję się w terapii zaburzeń afektywnych, np. depresja, lękowych, osobowości, psychosomatycznych itp., zaburzeń odżywiania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.