LifeFree.pl

Patrycja Maliszewska

Maliszewska Patrycja
Imię i nazwisko: Patrycja Maliszewska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.terapeuta.zgora.pl
E-mail: p.maliszewska@gmail.com
Telefon: 604 988 078
Facebook: https://web.facebook.com/terapeuta.zgora/

Doświadczenie:

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Jest absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2010 roku prowadzi grupę terapeutyczną dla osób uzależnionych w Lubuskim Stowarzyszeniu Profilaktyki Społecznej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jest psychoterapeutką pracującą w nurcie humanistycznym, możliwie jak najbliżej człowieka i jego problemów, łącząc różne formy terapii tak, aby optymalnie odpowiedzieć na potrzeby klienta. Pracuje z osobami z zaburzeniami osobowości, nerwicą, depresją, uzależnionymi, współuzależnionymi, ofiarami przemocy, Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Prowadzi treningi asertywności i szkolenia z zakresu skutecznej komunikacji. Oferowane formy pracy – psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, grupowa, terapia uzależnień, mediacje rodzinne i cywilne.

Inspiracja:

Wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ludzie spotykają się na swojej drodze, aby coś sobie dać, czymś się wymienić, czegoś doświadczyć. Psychoterapia jest właśnie takim spotkaniem – człowieka z człowiekiem, bez ograniczeń i masek, w pełni prawdziwie, zawsze w stronę zdrowia i lepszego funkcjonowania. Psychoterapia według niej to pasjonująca przygoda poznawania siebie i świata, największy wysiłek, który najpiękniej owocuje, najbardziej fascynująca, ale i czasami bolesna, podróż w głąb siebie, coś co działa, leczy, pomaga, czyni zmiany.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.