LifeFree.pl

Natalia Kukiełka

Kukiełka Natalia
Imię i nazwisko: Natalia Kukiełka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-kkozle.pl
E-mail: info@psycholog-kkozle.pl
Telefon: 795 795 227
Facebook: https://web.facebook.com/GPiTnataliakukielka/

Doświadczenie:

Studia magisterskie w kierunku psychologii klinicznej ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyła również Studium z Interwencji Kryzysowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Kędzierzynie-Koźlu oraz na Oddziałach Dziennym Psychiatrycznym i Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym znajdujących się przy tejże Poradni. Obecnie współpracuje z Pracownią Psychologiczną i Terapeutyczną SuperEgo w Krapkowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz partnerską. Udziela konsultacji psychologicznych oraz interwencji w sytuacjach kryzysu. Specjalizuje się w terapii osób dorosłych. Posiada doświadczenie między innymi w psychoterapii zaburzeń lękowych i nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, objawów psychosomatycznych a także zaburzeń osobowości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.