LifeFree.pl

Natalia Jurys

Jurys Natalia
Imię i nazwisko: Natalia Jurys Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.psychoterapia-poznan.org
E-mail: kontakt@psychoterapia-poznan.org
Telefon: 607 201 640

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła specjalność kliniczną. Praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęła w poradni odwykowej dla młodzieży uzależnionej od substancji psychoaktywnych. W roku 2007 uzyskała Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała pracując z młodzieżą uzależnioną i zagrożoną uzależnieniem, rodzinami osób uzależnionych, a także z osobami dorosłymi doświadczającymi różnego rodzaju trudności.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Przyjmuje osoby dorosłe i młodzież do psychoterapii średnio- i długoterminowej, a także rodziców dorastającej młodzieży na krótkoterminowe i doraźne konsultacje wychowawczo-rozwojowe. Oprócz pracy terapeutycznej od ponad 10 lat pracuje jako trenerka prowadząc warsztaty psychoedukacyjne, rozwojowe i treningi interpersonalne dla osób dorosłych oraz szkolenia pogłębiające kompetencje zawodowe dla różnych grup zawodowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.