LifeFree.pl

Natalia Białowąs

Natalia Białowąs
Imię i nazwisko: Natalia Białowąs Profesja: Terapeuta
E-mail: tradycyjna.gimnastyka@gmail.com
Telefon: 509 220 444

Doświadczenie:

 

Od lat prowadzę terapię dźwiękiem kamertonów, solfeggio, bębnów szamańskich, mis i gongów, w formie sesji indywidualnych, grupowych i koncertowych. Współtworzę projekt Harmonia Sfer chill&sound Theraphy. Instruktorem Gimnastyki Słowiańskiej zostałam 3 lata temu, mam za sobą około 70 warsztatów jakie poprowadziłam w kręgach kobiet.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

 

Z każdym dniem dotykam coraz głębszych pokładów samej siebie i przypominam sobie w jakim celu tu jestem, to pozwala mi pokonywać własne słabości i otwierać się na przepływ prawdziwej mocy, która przejawia się w moim życiu. Celebruje dzień oraz każdy jego przejaw. Tym samym najbardziej interesuje mnie moje codzienne życie i to ono ma największy wpływ na to kim jestem w pracy. Pasjonuje mnie terapia dźwiękiem w pracy indywidualnej oraz grupowej. Przekazywana z pokolenia na pokolenie Gimnastyka Słowiańska, mająca moim zdaniem wpływ na stan zdrowia oraz na wiele innych aspektów życia towarzyszy mi już każdego dnia.

Inspiracje:

 

Staram się żyć z uważnością, niezależnie od tego czy jestem sama, w kontakcie z naturą, czy bawię się z dzieckiem, czy pracuję. Każda forma bycia obecną jest dla mnie ważna. Inspiruje mnie wsłuchiwanie się w siebie. Staram się być prawdziwa, czuć połączenie ze wszystkim co jest. Czasem lubię nie wiedzieć i w milczeniu słuchać co przyniesie wiatr. Przebywając z moją rodziną, przyjaciółmi, w kręgu kobiet czuję; patrząc w oczy otwieram się na większe zrozumienie Ciebie i siebie. Życie jest wielką przygodą jaką przeżywamy tu na ziemi.

Czym jest dla mnie podejście holistyczne:

Podejście holistyczne jest dla mnie wielowątkową obserwacją siebie na różnych poziomach oraz zrozumieniem, że wszystko ma znaczenie. Ważnym jest rozpoznanie i rozróżnianie co z czego w życiu wynika. Obecne są w mojej świadomości praktyki rodowe, oczyszczanie ciała/duszy/umysłu i łączenie wszystkiego w jedno.

 

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.