LifeFree.pl

Monika Wysota

Wysota Monika
Imię i nazwisko: Monika Wysota Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: https://centrumsystema.pl
E-mail: biuro@centrumsystema.pl
Telefon: 888 132 124
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Psychologiczno-Terapeutyczny-Monika-Wysota-158716364842211/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jest doktorantką w Instytucie Psychologii UAM w Zakładzie Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną. Ukończyła Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Jest w trakcie kolejnych szkoleń w tym zakresie. Pracuje jako psycholog i terapeuta przy Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w szkole ponadpodstawowej. Współpracowała również z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu oraz Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną, par i rodzin. Poza tym zajmuje się również pomocą psychologiczną online. Prowadzi również coaching rodzicielski i poradnictwo wychowawcze dla rodziców. Konsultuje problemy rozwojowe i wychowawcze dzieci i młodzieży. Wspiera rodziców w stawaniu się takimi rodzicami, jakimi zawsze chcieli być.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.