LifeFree.pl

Monika Górska

Górska Monika 1
Imię i nazwisko: Monika Górska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapiazielonagora.pl
E-mail: monika_gorska@interia.pl
Telefon: 605 533 885
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Psychoterapii-i-Rozwoju-Monika-G%C3%B3rska-526761477356096/

Doświadczenie:

Magister pedagog, ukończyła certyfikowane kursy – psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie i terapii uzależnień na Podyplomowych Studiach Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacyjnej we Wrocławiu. Staż zawodowy odbyła w Readaptacyjnym Ośrodku dla uzależnionej młodzieży w Anielinie pod Warszawą. Oprócz tego liczne szkolenia, warsztaty, sympozja z obszaru pomocy psychologicznej (uzależnienia, przemoc, wspóluzależnienie, poczucie wartości, DDA, zaburzenia lękowe, asertywność, praca z parą, rodziną).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W ramach praktyki psychoterapeutycznej prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych, terapię par, terapię grupową dla osób uzależnionych, współuzależnionych, Dorosłych Dzieci Alkoholików, Grupy wsparcia dla nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży oraz grupy nastawione na rozwój osobisty. Poddaje się regularnej comiesięcznej superwizji swojej pracy, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonych przez nią procesów terapeutycznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.