LifeFree.pl

Monika Góra

Góra Monika 1
Imię i nazwisko: Monika Góra Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog.mail.pl
E-mail: monia.gi37@gmail.com
Telefon: 518 617 830

Doświadczenie:

Ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością psycholog kliniczny, Szkołę Coachów Akademii SET oraz szereg szkoleń specjalistycznych, m.in. Interwencji Kryzysowej, Terapii Dialektyczno – Behawioralnej (DBT) oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Jest certyfikowanym terapeutą EMDR Europe, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR i Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę, jest wolontariuszką organizacji społecznej. Doświadczenia nabierała m.in. w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w podejściu integracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem technik terapii poznawczo – behawioralnej oraz coachingu, w przypadku trudnych, bolesnych doświadczeń wykorzystując terapię EMDR, a zaburzeń osobowości terapię DBT.

Inspiracja:

Jej osobistą filozofią życiową jest wiara w brak istnienia sytuacji bez wyjścia – czasem żeby zobaczyć światełko w tunelu wystarczy jedynie „przeczyścić obraz”. Wierzy również, że aby zostać dobrym specjalistą w jakiejkolwiek dziedzinie to oprócz posiadania stosu papierków, trzeba „to coś” najzwyczajniej w świecie kochać i czuć do tego powołanie. Co do wyboru swojej „drogi życiowej” nigdy nie miała wątpliwości, niemniej jednak nieustannie rozwija się i podnosi kwalifikacje, by dzięki temu potrafić pomagać jak najlepiej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.