LifeFree.pl

Monika Bergiel-Klon

Bergiel-Klon Monika 2
Imię i nazwisko: Monika Bergiel-Klon Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapeuta-rybnik.pl
E-mail: kontakt@psychoterapeuta-rybnik.pl
Telefon: 533 508 795

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywała m.in. w Oddziale Psychiatrii dzieci i młodzieży Kliniki Psychiatrii w Lublinie i Poradni Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Ukończyła Psychologię - Specjalność kliniczna i neuropsychologiczna, na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalistyczne podyplomowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Brała udział w szkoleniach z zakresu Arteterapii, Choreoterapii, Teatroterapii, Ekspresji ciała, pracy metodą Dramy oraz z zakresu doradztwa personalnego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy stosuje indywidualne podejście do osób zgłaszających potrzebę pomocy. Docenia wagę skrupulatnej i rzetelnej diagnozy psychologicznej/psychoterapeutycznej/neuropsychologicznej w określeniu źródła trudności. Uwzględnienie możliwych czynników biologicznych, neurologicznych, społecznych oraz psychologicznych stanowi podstawę do zastosowania właściwej formy pomocy.

Prowadzi psychoterapię opartą na psychodynamicznym rozumieniu osoby i relacji terapeutycznej. Ten rodzaj terapii umożliwia nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów emocjonalnych oraz relacyjnych, ale też głęboką i trwałą zmianę osobowości. W dbałości o wysoki standard pracy regularnie korzysta z superwizji u specjalistów polecanych przez Naukową Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.