LifeFree.pl

Marzena Wleklik

Wleklik Marzena
Imię i nazwisko: Marzena Wleklik Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.lesznopsycholog.pl
Telefon: 519 185 788

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalizacja kliniczna). Proces edukacji i rozwoju kontynuowała w następujących modułach: Psychoterapii systemowej Indywidualnej i Rodzinnej, Polskim Centrum Mediacji, Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) oraz Polskim Instytucie Ericksonowskim. Praktykę zawodową zdobyła w placówkach stacjonarnych i ambulatoryjnych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami dorosłymi. Praktykę zawodową zdobyła w placówkach stacjonarnych i ambulatoryjnych. Metody pracy dostosowuje do potrzeb klientów (zgłaszanych przez nich trudności). Celem jej pracy jest wspieranie rozwoju osób doświadczających problemów osobistych oraz cierpiących na zaburzenia psychiczne. Pomaga klientom w doświadczaniu kontaktu ze sobą, odkrywaniu własnych zasobów, zmianie rozumienia i zachowania – by mogli osiągać lepszą jakość życia. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji, dba o rozwój zawodowy i osobisty.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.