LifeFree.pl

Martyna Stochel-Morek

Stochel-Morek Martyna
Imię i nazwisko: Martyna Stochel-Morek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://martynastochel.pl
E-mail: martyna.stochel@gmail.com
Telefon: 600 464 012

Doświadczenie:

Jest absolwentką Instytutu Psychologii Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Pracowała w Klinicznym Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wcześniej zdobywała umiejętności zawodowe w Dziennym Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego im. Jana Pawła II w Sosnowcu, Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie oraz Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy zawodowej zajmuje się psychoterapią indywidualną w podejściu psychodynamicznym, integrującym różne nurty myślenia psychoanalitycznego, z uwzględnieniem specyfiki psychopatologii pacjenta oraz warunków stosowania psychoterapii. Jest autorką i współautorką wystąpień oraz publikacji dotyczących m.in. diagnozy i leczenia zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń psychicznych u młodzieży. W działalności zawodowej szczególnym obiektem jej zainteresowań jest diagnostyka i psychoterapia zaburzeń nerwicowych (nerwicy), zaburzeń osobowości oraz zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja), diagnostyka Zespołu Aspergera.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.