LifeFree.pl

Marta Żak

Żak Marta
Imię i nazwisko: Marta Żak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://martazak.pl
E-mail: poczta@martazak.pl
Telefon: 793 500 034
Facebook: https://www.facebook.com/Psychoterapia-psychodynamiczna-na-%C5%9Al%C4%85sku-489857441199729/

Doświadczenie:

Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła 2-letnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej, a także różne szkolenia zawodowe (m.in. roczne szkolenie z zakresu psychoterapii krótkoterminowej, warsztaty z zakresu terapii rodzin, relaksacji, diagnostyki psychologicznej i neuropsychologicznej). Doświadczenie zawodowe zbierała na oddziałach szpitalnych i ośrodkach interwencji kryzysowej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W ramach gabinetu oferuje pomoc terapeutyczną dla osób, które doświadczają trudności emocjonalnych i pragną dokonać zmian w swoim funkcjonowaniu. Pracuje w oparciu o model psychodynamiczny, który pozwala na uzyskanie zmian w zakresie struktury osobowości. Wykorzystuje m.in. Terapię Skoncentrowaną na Przeniesieniu. Jest to powszechnie uznana, skuteczna forma intensywnej terapii psychoanalitycznej. Specjalizuje się również w leczeniu psychogennych zaburzeń seksualnych. Pracę z każdym pacjentem poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.