LifeFree.pl

Marta Rommel

Rommel Marta
Imię i nazwisko: Marta Rommel Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.superwizor-psychoterapia.pl
Telefon: 603 938 023

Doświadczenie:

Studia psychologiczne ukończyła w 1991 roku i od tamtej pory pracuje i szkoli się w różnych dziedzinach psychoterapii. Jej dotychczasowe doświadczenia zawodowe obejmują pracę z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pracowała jako psycholog w poradni zdrowia psychicznego i na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w ośrodku pomocy społecznej jako konsultant psycholog, a od 2003 roku prowadzi również prywatny gabinet psychoterapeutyczny. Współpracuje z Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień ANON w Koszalinie (psychoterapia grupowa DDA).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Obszary pracy z zastosowaniem psychoterapii Gestalt: zaburzenia nerwicowe i psychosomatyczne, zaburzenia nastroju (depresje) i osobowości, praca z osobami w sytuacji kryzysowej (np. problemy rodzinne, zdrowotne, doświadczanie przemocy), problemy w relacjach partnerskich, problemy związane ze współuzależnieniem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.