LifeFree.pl

Marta Reichel

Reichel Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Reichel Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologmartareichel.pl
E-mail: kontakt@psychologmartareichel.pl
Telefon: 732 660 510
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Psychoterapii-Marta-Reichel-169068246821674/

Doświadczenie:

Posiada doświadczenie w zakresie pomagania osobom, które zmagają się z kryzysami życiowymi, wydarzeniami traumatycznymi, cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju oraz trudności adaptacyjnych. Pracowała z pacjentami onkologicznymi, klientami Interwencji Kryzysowej, rodzicami adopcyjnymi, osobami niepełnosprawnymi, dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami zachowania, problemami szkolnymi.

Jest absolwentką psychologii SWPS w Warszawie, terapeutką TSR w trakcie certyfikacji w Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w podejściu krótkoterminowym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, prowadzi konsultacje, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci.

Inspiracja:

Towarzyszy w odkrywaniu nowych sposobów funkcjonowania, rozpoznawaniu i wyrażaniu potrzeb, odnajdywaniu potencjału i zasobów. Wierzy, że każda osoba przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do bardziej harmonijnego życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.