LifeFree.pl

Marta Pasternak

Pasternak Marta
Imię i nazwisko: Marta Pasternak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologkielce.com.pl
E-mail: martapasternak@psychobalance.pl
Telefon: 666 350 468
Facebook: https://web.facebook.com/PracowniaPsychobalance/

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Po studiach rozpoczęła pracę, początkowo z dziećmi i młodzieżą, następnie z dorosłymi. Przez 8 lat pracowała na oddziale psychiatrycznym. Zdobyła tam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na różne zaburzenia i dolegliwości natury psychicznej. Nadal rozwija się zawodowo, jest w trakcie 4-letniej specjalizacji z psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych osób dorosłych w Ośrodku Kształcenia Psychologów Klinicznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi. W ramach szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ukończyła 4-letnie studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w zakresie podstaw i szczegółowych problemów psychoterapii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym jest skuteczną metodą leczenia większości zaburzeń psychicznych (m.in. nerwic, zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości). W optymalnych warunkach może zapewniać trwałą zmianę samopoczucia i funkcjonowania pacjenta. Psychoterapia psychodynamiczna toczy się w oparciu o relację terapeutyczną, czyli silną więź między pacjentem, a terapeutą. Oferuje psychoterapię indywidualną, par/małżeństw i grupową.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.