LifeFree.pl

Marta Orańska

Orańska Marta
Imię i nazwisko: Marta Orańska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gdanskpsycholog.com
E-mail: oranska.m@gmail.com
Telefon: 785 925 601
Facebook: https://www.facebook.com/gdanskpsycholog/

Doświadczenie:

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studium Psychoterapii i Treningu Interpersonalnego. Ukończyła również szkolenia z zakresu terapii par w nurcie psychoanalitycznym i systemowym. Zawodowo związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej osób uzależnionych od alkoholu. Obecnie współpracuje również z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie – prowadzi grupy wsparcia dla spokrewnionych i zawodowych rodzin zastępczych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. W swoim gabinecie w Gdańsku przeprowadza konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i małżeństw.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.