LifeFree.pl

Marta Molenda

Molenda Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Molenda Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologmolenda.pl
E-mail: marta@psychologmolenda.pl
Telefon: 517 658 900

Doświadczenie:

Studia psychologiczne ukończyła na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie odbyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym, prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo–Behawioralnej we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w placówkach zajmujących się terapią uzależnień oraz interwencją kryzysową, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego, z którą współpracuje.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy korzysta z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu. Oferuje konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m.in. trudności w radzeniu sobie z emocjami, brak wiary w siebie, lęki, depresja, konflikty, problemy w relacjach z innymi ludźmi, rozstanie, zdrada, ciężka choroba czy żałoba). Bliska jest jej również Terapia Schematu, z którą wiąże swój dalszy rozwój zawodowy. Z tego podejścia korzysta zwłaszcza w pracy z pacjentami zgłaszającymi głębsze problemy osobowościowe oraz długotrwałe, powtarzające się trudności w różnych obszarach życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.