LifeFree.pl

Marta Melka-Roszczyk

Melka-Roszczyk Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Melka-Roszczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://melka-roszczyk.pl
E-mail: melka.marta@gmail.com
Telefon: 796 062 403

Doświadczenie:

Kwalifikacje zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim, Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej prywatnej praktyce zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz psychoterapią par i małżeństw. Warsztat pracy opiera o paradygmat psychoanalityczny. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Poza prowadzeniem prywatnej praktyki wykłada na uczelni wyższej. Jej praca naukowa obejmuje obszar pomocy psychologicznej dla kobiet w okresie okołoporodowym. Nieustannie zgłębia tą dziedzinę poprzez prowadzenie badań, tworzenie programów pomocy psychologicznej dla pacjentek z tej grupy. Ponadto zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów terapeutycznych oraz pisaniem artykułów o tematyce psychologicznej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.