LifeFree.pl

Marta Lewandowska

Lewandowska Marta 2
Imię i nazwisko: Marta Lewandowska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: https://www.psychologolesnica.com
E-mail: martalewandowskagabinet@gmail.com
Telefon: 600 055 224
Facebook: https://web.facebook.com/olesnicapsycholog/

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła szereg szkoleń terapeutycznych dotyczących diagnozy i terapii zaburzeń agresywnych, lękowych, uzależnień behawioralnych (od komputera, internetu, hazardu), interwencji kryzysowej, pomocy w trudnych sytuacjach rodzinnych spowodowanych rozwodem, stratą. Ukończyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii oraz Pedagogikę w Wyższej Szkole Bankowej. Jest również absolwentką szkoły Trenerów Biznesu firmy Moderator oraz szkoły trenerskiej Grupy Set. Doświadczenie zdobywała w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach, szkołach, prowadząc zajęcia socjoterapeutyczne, szkolenia a także wsparcie indywidualne oraz grupowe.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy łączy elementy teorii systemowej i poznawczo-behawioralnej. Skupia się na mocnych stronach pacjenta, jego najbliższym otoczeniu, zasobach i aktualnej sytuacji, tak aby efekt pracy był możliwie szybko odczuwalny. Terapia nastawiona jest na zmianę schematów myślenia i zmianę dysfunkcjonalnego zachowania. W swoim gabinecie oferuje psychoterapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży, a także EEG Biofeedback.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.