LifeFree.pl

Marta Jankowska

Jankowska Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Jankowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gabinetpsychologiczny.info
E-mail: jankowska-marta@o2.pl
Telefon: 605 397 725

Doświadczenie:

Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła pięcioletnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, stąd też ma przygotowanie do pracy terapeutycznej w obszarze głębokich zaburzeń osobowości. Doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii osób dorosłych i młodzieży uzyskała pracując w Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie przy Caritas Diecezji Radomskiej oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Kompetencje do pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas staży w lubelskiej Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej na Oddziale Młodzieżowym i Dziecięcym oraz w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, a także dzięki pracy w placówce opiekuńczo – wychowawczej i szkole.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii psychoanalitycznej osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Psychoterapia psychoanalityczna, którą proponuje w gabinecie, jest metodą poznania i leczenia człowieka. Jest pierwszą a zatem najstarszą metodą psychoterapii, stale rozwijaną i doskonaloną. Współcześnie jest to jedna z najbardziej skutecznych metod psychoterapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.