LifeFree.pl

Marta Idkowiak

Idkowiak Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Idkowiak Profesja: Coach
Strona www: https://idkowiak.pl
E-mail: marta@idkowiak.pl
Telefon: 501 503 903
Facebook: https://web.facebook.com/PEZMI-218710474887355/

Doświadczenie:

Ukończyła socjologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia „Całożyciowe poradnictwo edukacyjno-zawodowe” w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz Narodowego Forum Doradztwa Kariery. Doświadczenie zawodowe w dużej korporacji, Akademickim Biurze Karier, kontakt z menedżerami dolnośląskich firm i organizacji oraz prowadzenie działalności gospodarczej pozwoliły jej na szersze spojrzenie na wieloaspektowość rynku pracy. Angażuje się nie tylko w działalność zawodową. Działa również aktywnie w różnego rodzaju inicjatywach propagujących poradnictwo zawodowe, planowanie kariery czy rozwój osobisty.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje indywidualne konsultacje, szkolenia grupowe, usługi rekrutacji i selekcji oraz inne związane z rynkiem pracy. Klientom oferuje między innymi: testy predyspozycji zawodowych, coaching, doradztwo biznesowe, outplacement, badania społeczne oraz szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne, biznesowe, czy kompetencje miękkie. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie badań społecznych, marketingowych, opinii i oczekiwań.

Inspiracja:

Pasjonują ją ludzie, a jej ścieżka zawodowa związana jest z działaniem dla ludzi i wśród ludzi. Ciekawią ją ich historie i porywa tkwiący w jednostkach potencjał, który pod wpływem odpowiedniego wsparcia zamienia się w pełną profesjonalizmu energię i siłę.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.