LifeFree.pl

Marta Daszuta-Ambroziak

Daszuta Marta 1
Imię i nazwisko: Marta Daszuta-Ambroziak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia.daszuta.pl
E-mail: psycholog@daszuta.pl
Telefon: 600 090 911
Facebook: https://web.facebook.com/pg/psychoterapiadaszuta/

Doświadczenie:

Absolwentka Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ukończyła wiele warsztatów i szkoleń, w tym szkolenie psychoterapeutyczne przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracowała cztery lata w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie na stanowisku psychologa (diagnostyka psychologiczna; terapia indywidualna, rodzinna, grupowa; warsztaty; interwencja kryzysowa; poradnictwo psychologiczne). Prowadzi spotkania indywidualne i grupowe dla rodziców z zakresu umiejętności wychowawczych, udziela konsultacji indywidualnych m.in. dla osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, prowadzę warsztaty grupowe dla młodzieży (m.in. z rodzin zastępczych).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię systemową, opartą na nurcie, który opisuje człowieka jako istotę przynależną na ogół do kilku systemów społeczno-kulturowych. Uznaje ona, że najpełniejsze zrozumienie trudności człowieka możliwe jest jedynie w kontekście, w którym żyje, z uwzględnieniem jego osobistych przeżyć.

Skupia się na terapii indywidualnej, par a także rodzinnej, gdyż w nurcie systemowym możliwa jest pomoc całej rodzinie, która spotyka się z terapeutą jednocześnie, aby rozwiązać swoje trudności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.