LifeFree.pl

Marta Białek

Białek Marta 2
Imię i nazwisko: Marta Białek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-wodzislaw.pl
E-mail: przystanwodzislaw@gmail.com
Telefon: 792 484 858
Facebook: https://web.facebook.com/psycholog.wodzislaw.234?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Studiowała psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii zdobywała w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W ramach Centrum ukończyła Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, Studium Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej, Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczęła od pracy socjoterapeutycznej w ramach Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Psychiatrycznych oraz psychoterapię indywidualną i grupową dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach Poradnii Zdrowia Psychicznego i Poradnii Terapii Uzależnień. Następnie realizowała swoje zawodowe marzenia w Ośrodku Psychoterapii i Psychoedukacji KOMPAS w Będzinie, gdzie prowadziła diagnostykę i psychoterapię indywidualną i grupową w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz w Fundacji FENIX w Wodzisławiu Śląskim.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W Przystani prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dzieci, młodzieży i dorosłych, warsztaty dla młodzieży i rodziców, psychoterapię par i rodzin. Jej zainteresowania zawodowe zmierzają w stronę psychoterapii par oraz psychoterapii grupowej, chętnie korzysta ze szkoleń i konferencji, zwłaszcza tych organizowanych przez warszawskie Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora PTP, a także kieruje się standardami etyki zawodowej kodeksu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologi­cznego.

Inspiracja:

Codziennie jest obdarzana zaufaniem i wdzięcznością jej pacjentów. Zmiany w ich życiu, przywilej towarzyszenia im w rozwoju nadają sens jej pracy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.