LifeFree.pl

Mariola Trzepizur

Mariola Trzepizur
Imię i nazwisko: Mariola Trzepizur Profesja: Trener
Strona www: http://mariolatrzepizur.pl/
Telefon: 691366160

Doświadczenie:

Jest trenerką, coachem, mentorką. Prowadzi warsztaty rozwojowe, szkolenia, prelekcje, wykłady, coaching indywidualny i grupowy. Współpracuje również z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, szkołami, uczelniami. Realizuje warsztaty rozwojowe i coaching w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest twórczynią projektów; „Sztuka Świadomego Życia", „Strefa Kobiet ENDORFINA”, w ramach, których prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i coaching. Jest organizatorką wyjazdów grupowych, gdzie promuje świadomy wypoczynek, połączony z rozwojem osobistym.
Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Katowicach – Coaching i mentoring.

Obszar zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu trenerstwa i coachingu. Łączy znane metody i techniki z autorskimi narzędziami. Pracuje z grupami i osobami indywidualnymi. Inspiruje i motywuje do działania, zmian, kreatywności i poszukiwania rozwiązań. Wspiera ludzi w holistycznym podejściu, na poziomie emocjonalnym, duchowym, fizycznym i intelektualnym. Jest kobietą pełną empatii, energii i wiary – przekazuje innym iskrę swojego optymizmu.

Inspiracje:

Interesuje ją wiedza z zakresu psychologii rozwojowej, arteterapii, fizyki kwantowej. Bierze udział w Holistycznej Szkole Trenerów, aby wzbogacać warsztat trenerski, zdobywając nowe narzędzia i umiejętności pracy z grupami.
W ludziach dostrzega ich mądrość i potencjał. Każdy nowy dzień daje jej inspirację do życia i pracy z innymi ludźmi

Czym jest dla mnie podejście holistyczne:

Podejście holistyczne to dla mnie, to praca (relacja) z człowiekiem na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym. To podejście całościowe, które jest pełnym, kompletnym spojrzeniem na to co widoczne i niewidoczne. To widzenie, czucie, doświadczanie i bycie w kontakcie z człowiekiem i całym wszechświatem. Praca w podejściu
holistycznym jest dla mnie wyzwaniem a dla osób z którymi pracuję, wyjątkową podróżą przez życie.

Tagi

Wydarzenia

ENDORFINA na MAZURACH dla KOBIET

ENDORFINA na MAZURACH dla KOBIET

Warsztaty
2018-07-21 - 2018-07-27
Czas pomyśleć o SOBIE ! Zapraszam na kolejny wyjątkowy wyjazd, który stanowi część projektu : „Strefa Kobiet ENDORFINA", łączący świadomy wypoczynek z rozwojem osobistym. W trakcie tego wydarzenia, pozwolisz odpocząć swojemu organizmowi, zdystansujesz się do problemów, doświadczysz spokoju, harmonii, uśmiechu i dobrej energii. Doświadczysz efektów połączenia serca i intuicji.
Balon

Holistyczna Szkoła Trenerów

Warsztaty
2018-01-23 - 2018-01-26
Warsztat otwarty "Holistyczna Szkoła Trenerów" w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.