LifeFree.pl

Mariola Lotko

Lotko Mariola
Imię i nazwisko: Mariola Lotko Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologpila.com
Telefon: 604 121 816

Doświadczenie:

Absolwentka studiów psychologicznych na UAM w Poznaniu i studiów podyplomowych z zakresu pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii. Doświadczenie zawodowe nabierała w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pile i Szpitalu Specjalistycznym w Pile. W 2011 ukończyła Podyplomowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Brała udział w wielu innych szkoleniach i warsztatach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swoim gabinecie oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci i dorosłych, psychoterapię par i małżeństw oraz terapię rodzinną. W zależności od natury zgłaszanego problemu oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań ustala najbardziej odpowiednią formę pomocy. Osobom, które się zgłaszają zapewnia całkowitą dyskrecję. Jej praca psychoterapeutyczna opiera się głównie na założeniach dwóch nurtów, psychoterapii ericksonowskiej i podejścia systemowego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.