LifeFree.pl

Maria Poloczek

Poloczek Maria
Imię i nazwisko: Maria Poloczek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.maria-poloczek.pl
E-mail: mariapoloczek.kontakt@gmail.com
Telefon: 513 056 590
Facebook: https://web.facebook.com/maria.poloczek.psychoterapia/

Doświadczenie:

Ukończyła studia wyższe na kierunku Psychologia, a następnie czteroletnią Szkołe Psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt uprawniającą do wykonywania zawodu psychoterapeuty. Ponadto ukończyła kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dla Dzieci i Młodzieży w krakowskim Ośrodku Terapii Poznawczo-Behawioralnej Mensana oraz. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych w Katowicach (psychoterapia, diagnoza dzieci i młodzieży, konsultacje dla rodzin) oraz odbywając staże i wolontariaty w Centrum Psychiatrii w Katowicach (psychoterapia indywidualna i grupowa dla osób z zaburzeniami nerwicowymi, depresyjnymi i zaburzeniami osobowości). Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w oparciu o założenia i metody psychoterapii humanistycznej oraz psychodynamicznej. Najbliższy jej nurt terapii - psychoterapia Gestalt - wywodzi się z tradycji humanistycznej. Stąd jej głównym założeniem jest wiara w ludzki potencjał i dążenie do rozwoju a celem wzrost odpowiedzialności za siebie i swoje życie. Pomaga osobom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży w zakresie terapii indywidualnej i warsztatów radzenia sobie ze stresem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.