LifeFree.pl

Maria Nowak-Szabat

Nowak-Szabat Maria
Imię i nazwisko: Maria Nowak-Szabat Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://agni-ajurweda.pl
Telefon: 795 344 046
Facebook: https://www.facebook.com/agniwkuchni

Doświadczenie:

Ukończyła polonistykę i psychologię na UJ. Póżniej studiowała razem z mężem w Indiach Ajurwedę. Od dziewięciu lat praktykuje jogę. Ukończyła podstawowy i zaawansowany kurs dla nauczycieli jogi Sivanandy TTC i ATTC.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się konsultacjami ajurwedyjskimi. Obejmują one zalecenia żywieniowe i psychologiczne. Razem z klientem odkrywa holistyczny obraz jego zdrowia. Dzięki temu lepiej on siebie rozumie, a ten stan jest punktem wyjścia do dalszych procesów leczniczych. Swoim klientom proponuje holistyczny coaching, który jest piękną kontynuacją konsultacji i wsparciem do wprowadzania zmian w życiu. Zajmuje się warsztatami kulinarnymi. Prowadzi również wykłady, warsztaty i kursy z zakresu Ajurwedy i psychologii zdrowia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.