LifeFree.pl

Malina Jaśko-Lenert

Jaśko-Lenert Malina
Imię i nazwisko: Malina Jaśko-Lenert Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia.jgora.pl
Telefon: 607 377 337

Doświadczenie:

Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest absolwentką dwuletniego Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Kontynuując szkolenie ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Doświadczenie w pracy terapeutycznej i szkoleniowej zdobywała pracując m.in. w Agencji Doradztwa Zawodowego AD, Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej we Wrocławiu, prowadząc młodzieżowe grupy wsparcia, terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców, w Ośrodku Terapeutycznym Stowarzyszenia Pomocy AKSON we Wrocławiu, prowadząc trening umiejętności wychowawczych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Proponuje profesjonalną psychoterapię prowadzoną w nurcie psychodynamicznym. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. Psychoterapię proponuje osobom, które doświadczają między innymi trudności w relacjach z ludźmi, problemów w relacjach małżeńskich, partnerskich, rodzinnych, samotności, trudności w utrzymywaniu związków miłosnych, trudności w radzeniu sobie ze stresem i emocjami, depresji, częstych stanów obniżonego nastroju.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.