LifeFree.pl

Małgorzata Sypniewska

Sypniewska Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Sypniewska Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.gosiasypniewska.pl
E-mail: gosia@gosiasypniewska.pl
Telefon: 603 229 620
Facebook: https://web.facebook.com/gosiasypniewskapl

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię w 2007 r. na UAM Poznań. Ma przygotowanie pedagogiczne. Przeszła Kurs Edukacji Psychologicznej w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Coachów – Grupa TROP. Ma na koncie ponad 8000 godzin szkoleniowych i ponad 1500 godzin poświęconych na coaching.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jest pasjonatką pracy nad zmianą osobistą i zmianą w organizacji, szczególnie opartą na zmianie przekonań. Prowadzi dopasowane do potrzeb organizacji warsztaty i działania rozwojowe, mające na celu udoskonalenie komunikacji, twórcze i skuteczne rozwiązywanie konfliktów i problemów. Angażuje się także w szkolenia łączące doświadczenia na styku psychologii i prawa m.in. Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w firmie. Podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów wykorzystuje sprawdzone, skuteczne i różnorodne narzędzia, pozwalające na praktyczne eksplorowanie tematu, pogłębienie autorefleksji​ i zaimplementowanie treści szkoleniowych w życiu prywatnym i zawodowym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.