LifeFree.pl

Małgorzata Sładaczek

Sładaczek Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Sładaczek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.terapiaoaza.pl
E-mail: msladeczek@terapiaoaza.pl
Telefon: 603 557 167

Doświadczenie:

Swoje kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywała podczas czteroletniego stażu specjalizacyjnego z psychiatrii dzieci i młodzieży, rocznego szkolenia z terapii systemowej rodzin w warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Ukończyła w 2003 roku podyplomowe Studium Psychoterapii Uzależnień akredytowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Odbyła staż kliniczny w WOUTiW w Toruniu. Współpracowała z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Opolu. Świadczyłam pomoc w obszarze DDA, uzależnień i współuzależnienia.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomoc oferuje osobom, które doświadczają w swoim życiu kryzysu osobistego lub w związku, zmagają się z depresją i lękiem, nie radzą sobie z nieśmiałością i kompleksami, przeżywają problemy emocjonalne spowodowane utratą bliskiej osoby, cierpią z powodu uzależnienia personalnego (związki toksyczne, współuzależnienie). Specjalizuje się od lat w terapii dla osób z dysfunkcjonalnych rodzin (między innymi DDA- dorosłych dzieci alkoholików i ofiar przemocy w dzieciństwie). Prowadzi terapię par. Zakres, metody i cele terapii dobiera w porozumieniu z pacjentem, w oparciu o model psychoterapii w podejściu integracyjnym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.