LifeFree.pl

Małgorzata Przysłopska-Byczko

Przysłopska-Byczko Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Przysłopska-Byczko Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog.jgi.pl
E-mail: m.byczko@list.pl
Telefon: 503 167 153
Facebook: https://web.facebook.com/Prywatny-O%C5%9Brodek-Szkoleniowo-Terapeutyczny-1033043060084382/

Doświadczenie:

Praktykuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci w wałbrzyskim szpitalu. Klinicznie pracuje z zaburzeniami o charakterze nerwicowym i depresyjnym w Kowarach. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną we Wrocławskim Uniwersytecie i psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Szkoląc się w zakresie pracy psychoterapeutycznej uzyskała Dyplom Ukończenia Kompleksowego Szkolenia w zakresie Terapii Ericksonowskiej. Ukończyła 2- letnie Studium Psychoterapii Dziecka i Rodziny w Krakowie. Szkoliła się w zakresie Podejścia Systemowego i Ustawień Rodziny w Psychoterapii w Katowicach. Odbyła staże zawodowe pracując w oddziałach: dziennym i całodobowym z pacjentami psychotycznymi oraz zaburzonymi lękowo i depresyjnie – w Jeleniej Górze i w Kowarach – Bukowcu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Oferuje pomoc indywidualna dorosłym w zakresie lęków, depresji, żałoby po stracie lęków, depresji, trudności adaptacyjnych w związku ze zmianą w życiu, zaburzeń nerwicowych, np. pod postacią somatyczną. Pomoc dzieciom i młodzieży dotyczy trudności adaptacyjnych, zaburzeń w zachowaniu. Pomoc dla par w zakresie budowania i pogłębiania wzajemnego zaufania, a także pracuje z parami w trakcie rozstania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.