LifeFree.pl

Małgorzata Letachowicz

Letachowicz Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Letachowicz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.letachowicz.pl
Telefon: 607 689 664
Facebook: https://web.facebook.com/PsychoterapeutaGestalt/

Doświadczenie:

Tytuł magistra psychologii uzyskała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest także absolwentką studiów podyplomowych "Diagnoza kliniczna i psychoterapia" w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą – w brukselskim Mental Health Center. W Polsce m.in. na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych (Szpital Wojskowy w Opolu), na Oddziale Geriatrycznym (Szpital Zespolony w SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu), w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Górażdżach, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krapkowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz diagnozę psychologiczną. Udziela wsparcia osobom znajdującym się w trudnym momencie życia, stale poszerzając doświadczenie zawodowe, łącząc je z profesjonalną wiedzą pogłębianą podczas wielu szkoleń. W pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.