LifeFree.pl

Małgorzata Krupa

Krupa Małgorzata
Imię i nazwisko: Małgorzata Krupa Profesja: Terapeuta
Strona www: http://ad-intra.pl
E-mail: kontakt@ad-intra.pl
Telefon: 794 661 686

Doświadczenie:

Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz Psychologia pozytywna w edukacji i wychowaniu oraz wspomaganiu rozwoju dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest absolwentką Wilbur Wright College w Chicago, Illinois; jak również Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Dodatkowo jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Honorowego Phi Theta Kappa. Pracowała jako wykładowca zajmując się diagnozą inteligencji, diagnozą osobowości oraz psychologią kliniczną. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, z autyzmem, zespołem Downa oraz dziećmi sprawiającymi problemy wychowawcze.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W ramach pracy z pacjentem oferuje: pomoc psychologiczną, konsultację, diagnozę oraz zajęcia psychoedukacyjne. Praca z dziećmi - wspomaganie rozwoju emocjonalno-społecznego, stymulację psychoruchową i poznawczą. Praca nad rozpoznawaniem i kontrolowaniem emocji. Praca z młodzieżą - praca z problemami i lękami okresu dojrzewania, agresją, zaburzeniami związanymi z odżywianiem, niechęcią do nauki czy np. nieśmiałością. Oferta dla dorosłych - pomoc psychologiczna w trudnych momentach życia, np. w przypadku choroby lub utraty bliskiej osoby, depresji czy poczuciem braku sensu życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.