LifeFree.pl

Małgorzata Ganczarska

Ganczarska Małgorzata 1
Imię i nazwisko: Małgorzata Ganczarska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-stargard.pl
E-mail: ganczarska@go2.pl
Telefon: 507 117 859

Doświadczenie:

Ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest absolwentką czteroletniego szkolenia Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Pracuje także jako psycholog w Szpitalu w Stargardzie i w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomagam osobom z problemami emocjonalnymi, lękowymi, nerwicowymi, osobowościowymi. Przeprowadzam konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne i indywidualną terapię psychodynamiczną. Z pacjentami pracuje zgodnie z kodeksem etyki zawodowej psychoterapeuty psychodynamicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizorów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.