LifeFree.pl

Małgorzata Facciolo

Facciolo Małgorzata 2
Imię i nazwisko: Małgorzata Facciolo Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta.slupsk.pl
E-mail: gabinet@psychoterapeuta.slupsk.pl
Telefon: 502 254 475

Doświadczenie:

Magister psychologii oraz pedagogiki. Ukończyła studia podyplomowe z pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej oraz posiada certyfikat trenera. Organizuje i prowadzi konferencje o tematyce psychologicznej. Dba o własny rozwój zawodowy i dąży do stałego rozwoju osobistego, dlatego podnosi swoje kwalifikacje i profesjonalizm usług psychologicznych oraz psychoterapeutycznych. Korzysta z różnego rodzaju form uzupełniania swojej wiedzy (studia, szkolenia, warsztaty), co pozwala jej podążać za nowościami i rozwojem w psychologii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych i zawodowych. Wspiera w rozwoju osobistym, korzysta z różnorodnych technik, wywodzących się z różnych szkół terapeutycznych. Metody dobiera indywidualnie do osobowości człowieka, struktury problemu, doświadczeń życiowych pacjenta. Pracuje dynamicznie i jest w pełni zaangażowana w proces psychoterapeutyczny, stąd może pochwalić się dużą skutecznością i efektywnością, która również ma wpływ na poczucie satysfakcji osobistej w udzielaniu pomocy.

Inspiracja:

Wartością, jaką kieruje się w swojej pracy zawodowej, jest przede wszystkim dobro drugiego człowieka. Jest zaangażowana w niesienie pomocy, w rozwiązywanie trudności życiowych oraz w osiąganie lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości, a także ulepszanie kontaktów międzyludzkich swoich pacjentów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.