LifeFree.pl

Małgorzata Dębska

Dębska Małgorzata 1
Imię i nazwisko: Małgorzata Dębska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta-cbt-wroclaw.pl
E-mail: psycholog.mdebska@gmail.com
Telefon: 500 857 719

Doświadczenie:

Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Obecnie jest w trakcie certyfikacji w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy. Aktualnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Autystycznej w tymże Ośrodku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Celem terapii poznawczo-behawioralnej jest znalezienie ukrytych bądź jawnych znaczeń oraz ich modyfikacja, zmiana ich pociągnie za sobą również zmianę emocji oraz podejmowanych zachowań. W swojej praktyce wykorzystuje również metody oparte na Terapii Schematu, skutecznej w leczeniu m.in. zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.