LifeFree.pl

Małgorzata Czerwińska

Czerwinska Magdalena 1
Imię i nazwisko: Małgorzata Czerwińska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.malgorzataczerwinska.pl
E-mail: kontakt@malgorzataczerwinska.pl
Telefon: 600 460 254

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Brała udział w kursie psychoterapii dzieci i młodzieży, a także jako Praktyk Neurolingwistycznego Programowania w Polskim Instytucie NLP.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Proponuje kilka form pomocy psychologicznej – psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. A także konsultacje dla rodziców, par i interwencję kryzysową. Psychoterapia psychodynamiczna koncentruje się nie tylko na łagodzeniu negatywnych objawów, ale także na pracy nad wzmocnieniem pozytywnych doświadczeń i umiejętności. Pracuje w zgodzie z Kodeksem Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej i profesjonalnej superwizji psychoterapeutycznej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.