LifeFree.pl

Maja Żurawska

Żurawska Maja
Imię i nazwisko: Maja Żurawska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologpoznan.com.pl
E-mail: gabinetmajazurawska@gmail.com
Telefon: 793 750 282

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i 4-letnie studia podyplomowe psychoterapii poznawczo - behawioralnej zakończone certyfikatem. Uczęszczała na studia podyplomowe "Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej" na SWPS w Warszawie. Odbyła szkolenie w zakresie specjalisty terapii uzależnień organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie, zakończone uzyskaniem certyfikatu specjalisty terapii uzależnień. Ukończyła warsztat terapii poznawczo behawioralnej opartej na uważności z Antonią Sumbundu (Mindfullness).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami uzależnionymi od 2008 roku. Pomaga również osobom cierpiącym z powodu uzależnienia bliskich, czyli osobom współuzależnionym, Dorosłym Dzieciom Alkoholików, osobom z zaburzeniami lękowymi, odżywiania, depresją.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.