LifeFree.pl

Magdalena Wolfart-Samselska

Wolfart-Samselska Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Wolfart-Samselska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.terapiaintegratywna.pl
Telefon: 792 140 140
Facebook: https://web.facebook.com/TERAPIAINTEGRATYWNA/

Doświadczenie:

Posiada certyfikat The British Focusing Association z Focusingu zorientowanego na relacje wewnętrzne. Ukończyła również roczny trening Zen Coachingu. Z wyboru i z wykształcenia jest również pedagogiem specjalnym, doradcą zawodowym i trenerką umiejętności miękkich. Od 2004 roku aktywnie pracuje jako pedagog, socjoterapeuta, doradca zawodowy, coach, trener umiejętności interpersonalnych oraz terapeuta. Od 2014 roku prowadzi grupy rozwoju osobistego z elementami arteterapii oraz kręgi kobiet. Posiada doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą, studentami oraz kobietami przewlekle chorymi. Dotychczas przeprowadziła ponad 2 tysiące godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego, terapii i coachingu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje zgodnie z modelem integratywnym, za podstawę przyjmując nurt humanistyczno-egzystencjalny, w którym kładziony jest nacisk na autentyczność w relacji terapeutycznej, bezwarunkową akceptację i empatyczne rozumienie podmiotowo postrzeganego klienta. Przykładowe problemy, w których psychoterapia może pomóc - depresja lub długo utrzymujący się obniżony nastrój, lęki, ogólny stan niepokoju, problemy ze stresem, nerwice, samotność, trudności w utrzymaniu szczęśliwego związku, problemy w życiu seksualnym, problemy z uzależnieniem. Prowadzi life coaching i coaching kariery.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.