LifeFree.pl

Magdalena Urbanowicz

Urbanowicz Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Urbanowicz Profesja: Coach
Strona www: http://www.magdalenaurbanowicz.pl
E-mail: info@magdalenaurbanowicz.pl
Telefon: 501 594 954
Facebook: https://www.facebook.com/Magdalena-Urbanowicz-Coaching-523493277709703/

Doświadczenie:

Dyplom Trenera Biznesu – Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, Warszawa, zdobyła w 2012 roku. Ma również tytuł Coacha zdobyty w Szkole Coachów Biznesu Akademii SET i jest w trakcie akredytacji ICF. Ukończyła szkolenie Coach Zespołowy i Grupowy. Prowadzi grupę wsparcia dla kobiet w ramach rozwoju psychoduchowości chrześcijańskiej przy duszpasterstwie św. Rocha w Poznaniu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od 2006 roku pracuje z klientem indywidualnym, prowadząc coaching kariery, rozwoju osobistego i warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, opracowując ścieżki rozwoju kariery, wspierając klientów w odkrywaniu i rozwoju ich potencjału osobowo-zawodowego, powołania i misji życiowej. Jednocześnie wspiera klienta biznesowego, edukację – nauczycieli w budowaniu efektywnych zespołów wewnątrz organizacji oraz przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Pomaga klientom w określaniu celów, podejmowaniu intencjonalnej zmiany i motywuję ich w drodze do realizacji założonych celów. Model coachingu, który jest jej najbliższy to coaching koaktywny, w którym klient jest traktowany jako „całość – naturalnie kreatywny, wyposażony w zasoby i pozbawiony braków”. Oparty na założeniu, że każdy z nas ma do zaoferowania światu swój unikalny wkład.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.