LifeFree.pl

Magdalena Kowalska-Herdzik

Kowalska-Herdzik Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Kowalska-Herdzik Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.magdalenakowalska.pl
E-mail: gabinet@magdalenakowalska.pl
Telefon: 668 808 163
Facebook: https://www.facebook.com/Gabinet-Psychologiczny-Magdalena-Kowalska-Herdzik-911227695582601/

Doświadczenie:

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia kliniczna. Posiada certyfikat Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach a także stale podnosi swoje kwalifikacje w szkoleniach m.in. Psychoterapia Następstw Stresu, NLP w Praktyce. Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywała w podczas stażu w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na Oddziale Onkologii Dziecięcej, gdzie pracowałam z chorymi dziećmi. Kolejne miejsce, w którym miała możliwość rozwijać swoje umiejętności pracy z klientem to staż Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku na Oddziale Ogólno-Psychiatrycznym, gdzie diagnozowała i odbywała konsultacje psychologiczne z pacjentami tego Szpitala.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy zajmuje się terapią zaburzeń depresyjnych, profilaktyką uzależnień od alkoholu oraz terapią indywidualną i rodzinną. Jej specjalność, czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, daje możliwości osiągnięcia szybkich efektów – nawet już po kilku spotkaniach. Dzieje się tak między innymi dlatego, że w swojej pracy wykorzystuje zarówno narzędzia psychologiczne, jak i coachingowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.