LifeFree.pl

Magdalena Jaroch-Lidzbarska

Jaroch-Lidzbarska Magdalena 1
Imię i nazwisko: Magdalena Jaroch-Lidzbarska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.pomocterapeutyczna.com.pl
E-mail: docere6@gmail.com
Telefon: 883 936 234
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Pomocy-Psychoterapeutycznej-Magdalena-Jaroch-Lidzbarska-252585675077130/

Doświadczenie:

Ukończyła szkolenie z Psychotraumatologii Praktycznej w Pomorskim Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku, podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Współpracuję także z Uniwersytetem SWPS, gdzie jest wykładowcą oraz prowadzi różnorodne szkolenia i warsztaty.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym, dostosowuje plan terapii do potrzeb i możliwości klienta. Pracuje z osobami dorosłymi. Zajmuje się terapią indywidualną oraz grupową osób uzależnionych i ich bliskich. Są to zarówno uzależnienia od substancji psychoaktywnych jak i uzależnienia behawioralne (hazard, seks, komputer, zakupy, itp.) oraz zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się). W swojej ofercie proponuje też terapię stresu pourazowego (spowodowanego np. przez wypadki komunikacyjne, śmierć bliskiej osoby, inne wydarzenia traumatyczne) oraz zaburzeń lękowych i stanów depresyjnych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.