LifeFree.pl

Magdalena Guzik

Guzik Magdalena 3
Imię i nazwisko: Magdalena Guzik Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://magdalenaguzik.pl
E-mail: kontakt@magdalenaguzik.pl
Telefon: 607 555 302

Doświadczenie:

Jest absolwentką Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu, Studium Treningu Grupowego (Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej) oraz Akademię Coachingu (Coaching Center). Posiada wszechstronne doświadczenie coachingowe: coaching kariery, osobisty oraz biznesowy (zaawansowane projekty inżynierskie) oraz szkoleniowe w zakresie rozwoju umiejętności psychospołecznych oraz zarządzania projektami dla firm, administracji i organizacji pozarządowych.

Zrealizowała kilkadziesiąt projektów dotyczących rozwoju kariery, w tym coaching kariery dla różnych grup zawodowych. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku INTRA. Ukończyła staż kliniczny na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w II Klinice Psychiatrycznej na Oddziale Dziennym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej czerpie głównie z psychoterapii humanistycznej, szczególnie bliskie jest jej myślenie rogersowskie. Korzysta też chętnie z metod pracy zaczerpniętych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz myślenia psychodynamicznego. W pracy coachingowej prowadzi głównie career oraz transition coaching, czyli coaching w obszarze rozwoju kariery zawodowej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.