LifeFree.pl

Magdalena Fiałkowska

Fiałkowska Magdalena 2
Imię i nazwisko: Magdalena Fiałkowska Profesja: Coach
Strona www: http://www.magdalenafialkowska.pl
E-mail: kontakt@magdalenafialkowska.pl
Telefon: 570 088 300

Doświadczenie:

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi. Podczas studiów zgłębiała tematykę kompetencji miękkich, coachingu, motywowania i zarządzania ludźmi. Już w trakcie studiów magisterskich prowadziła pierwsze szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz sztuki wystąpień publicznych. Ukończyła również podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestniczyła w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii oraz kompetencji miękkich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR. Ukończyła szkolenie I stopnia z mediacji organizowane przez Polskie Centrum Mediacji oraz I i II stopień kursu trenerskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi life coaching, który pobudza do myślenia, skupia się na przyszłości i na maksymalizowaniu potencjału klienta. Business coaching jako forma wsparcia dla pracowników szeregowych, menedżerów średniego i najwyższego szczebla. Performance coaching dla osób zajmujących się sztuką i występują publicznie. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation.

Inspiracja:

Cechuje się wielkim optymizmem, empatią oraz kreatywnością. Głęboko wierzy w potencjał każdego człowieka. Interesuje się psychografologią oraz malarstwem surrealistycznym. Kiedy ma taką możliwość to podróżuje, do tej pory odwiedziła 20 krajów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.