LifeFree.pl

Magdalena Drozd

Drozd Magdalena 2
Imię i nazwisko: Magdalena Drozd Profesja: Terapeuta
Strona www: http://magdalenadrozd.pl
E-mail: psychoterapia@magdalenadrozd.pl
Telefon: 695 507 520
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapiaok/

Doświadczenie:

Absolwentka 4-letniego Studium Psychoterapii przy SPCh w Warszawie. Współpracowała z Siostrami Misjonarkami Miłości Matki Teresy z Kalkuty w Katowicach i Domem Uzdrowienia Chorych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie integratywnym w podejściu chrześcijańskim. Jest to forma psychologicznej pomocy człowiekowi, która korzysta zarówno z dorobku różnych kierunków psychoterapeutycznych, jak i wypracowanych metod własnych, aby prowadzić człowieka do rozwoju we wszystkich jego wymiarach (emocjonalnym, poznawczym, wolitywnym, fizjologicznym, behawioralnym i duchowym). Oprócz indywidualnych i małżeńskich sesji psychoterapeutycznych, prowadzi również różnego rodzaju spotkania psychoedukacyjne w ramach odpowiedzi na zapotrzebowanie różnorodnych grup (stowarzyszeń, grup samopomocowych czy wspólnot religijnych).

 Inspiracja:

Jakiś czas temu odkryła, że wiele dobra może wyniknąć z prawdziwego szczerego spotkania – że może to być droga do zdrowszego, pełniejszego życia. Stąd też pomysł, żeby zająć się psychoterapią.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.