LifeFree.pl

Magdalena Czernecka

Czernecka Magdalena
Imię i nazwisko: Magdalena Czernecka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.ogrodyduszy.pl
E-mail: kontakt@ogrodyduszy.pl
Telefon: 694 763 106

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła 2-letnie szkolenie z zakresu Psychologii Zorientowanej na Proces, obejmujące wiele zagadnień psychoterapeutycznych i społecznych. Uczestniczyła także w szkoleniach pogłębiających wiedzę i warsztat pracy w obszarze trudności w relacjach i pracy z ciałem.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną, małżeńską i rodzinną. Prowadzi warsztaty rozwojowe oraz zajęcia dla dzieci. Towarzyszy rodzicom doświadczającym problemów wychowawczych oraz mierzących się z trudnościami w relacji z dzieckiem w sytuacji rozwodu. Oferuje możliwość spotkań online. Regularnie superwizuje swoją pracę.

Inspiracja:

Dla niej praca z procesem to nie tylko metoda terapeutyczna, to filozofia życia. Pokazała, że rozwój to swoisty recykling. Wszystko, co do niej przychodzi i czego doświadcza jest użyteczne, bo poszerza świadomość, przybliża do życia w pełni.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.