LifeFree.pl

Magda Walczak

Walczak Magda
Imię i nazwisko: Magda Walczak Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://magdawalczak.pl
E-mail: kontakt@magdawalczak.pl
Telefon: 792 506 712
Facebook: https://web.facebook.com/magdawalczakpl/

Doświadczenie:

Absolwentka Rocznego Studium Coachingu Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego i Podyplomowej Psychologii Zarządzania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS). Ma dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobyte na wyższych stanowiskach managerskich w firmach o różnym profilu oraz doświadczenie w doradztwie biznesowym w zakresie optymalizacji organizacji i efektywności działania Firm w ramach własnej firmy doradczej. Coach od 2008 roku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Indywidualne Treningi, Coaching oraz Mentoring biznesowy, dostosowane dokładnie do osobistych potrzeb, zapewnią doskonałe wparcie w bieżącej pracy managera. Trening Antystresowy nie tylko poprawi samopoczucie managera, ale również znakomicie wpłynie na jego ogólną efektywność. Szkolenia dla Firm, pozwolą pracownikom pogłębić kompetencje ważne w codziennej pracy, co dla Firmy przełoży się na lepsze działanie indywidualnych osób oraz całych zespołów. Life coaching, kursy oraz szkolenia rozwoju osobistego, będą stanowiły doskonałą podstawę osiągania osobistych celów życiowych i zawodowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.