LifeFree.pl

Klaudia Ślużyńska

Ślużyńska Klaudia
Imię i nazwisko: Klaudia Ślużyńska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://kingasluzynska.pl
E-mail: kontakt@kingasluzynska.pl
Telefon: 791 777 771
Facebook: https://www.facebook.com/Zmie%C5%84-swoje-%C5%BCycie-na-Lepsze-174631662562982/

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne oraz roczną szkołę coachingu renomowanej Szkoły Coachów Grupy TROP. Uczestnicząc równolegle w dziesiątkach szkoleń i warsztatów, przeszła inspirującą ścieżkę osobistego rozwoju i pracy nad sobą. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie – aktualnie podczas 4-letniego, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Łączy wiedzę i umiejętności coachingowe, psychologiczne i trenerskie z doświadczeniem biznesowym. Pracuje znanymi, sprawdzonymi, efektywnymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną (humanistyczną, systemową i psychodynamiczną). Regularnie superwizuje swoją pracę. Specjalizuje się w life coachingu. Obejmuje on coaching życiowy, coaching osobisty, personal coaching dotykając wszystkich obszarów, jakie są związane z życiem. Oferuje także pomoc psychologiczną i psychoterapię.

Inspiracja:

Wspiera ludzi w rozwoju, dzięki któremu podnoszą jakość i radość ze swojego życia. Dąży do tego, aby jej najbliżsi, osoby z otoczenia zawodowego i klienci byli silni wewnętrznie i wierzyli, że zasługują na wszystko co dobre. Dzięki temu dostrzegać mogą możliwości i odważnie po nie sięgać, realizując swoje marzenia: osobiste, rodzinne i zawodowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.