LifeFree.pl

Kinga Czarnota

Czarnota Kinga 1
Imię i nazwisko: Kinga Czarnota Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta-psycholog-dg.pl
E-mail: kontakt@psychoterapeuta-psycholog-dg.pl
Telefon: 793 369 981
Facebook: https://web.facebook.com/GabinetPsychoterapiiKingaCzarnota?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kształcenie w zawodzie psychoterapeuty rozpoczęła w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach, w niedługim czasie potem trafiła do Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Praktykę psychoterapeutyczną zaczęła zdobywać pracując w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie integratywnym, który łączy różne podejścia terapeutyczne, co jest najkorzystniejsze z punktu widzenia pacjenta, jako niepowtarzalnej jednostki. Oferuje poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zaprasza na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par, osoby dorosłe oraz rodziny, z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi, trudnościami lub niepokojącymi objawami. Pomoc proponuje tym, którzy przechodzą kryzysy życiowe, mają problemy rodzinne, zawodowe, w relacjach z innymi ludźmi. W swej pracy kieruje się kodeksem etycznym. Swoją pracę stale superwizuje pod kierunkiem certyfikowanych psychoterapeutów.

Inspiracja:

Myśli o sobie jako o człowieku, w którym dokonuje się ciągła zmiana, który z fascynacją wciąż odkrywa w sobie nowe wymiary. Najważniejsze, to nauczyć się cieszyć życiem, czerpać radość ze zwykłych, codziennych doświadczeń i wie, że ta nauka związana jest z dostrzeganiem tego, co prawdziwe, choć nie zawsze – łatwe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.