LifeFree.pl

Katarzyna Włoch-Hyla

Włoch-Hyla Katarzyna
Imię i nazwisko: Katarzyna Włoch-Hyla Profesja: Terapeuta
Strona www: http://katarzynawlochhyla.pl
Telefon: 609 228 600
Facebook: https://web.facebook.com/Entelechia-Gabinet-Psychoterapii-1814415701933473/

Doświadczenie:

Ukończyła całościowy kurs z zakresu psychoterapii w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych w podejściu systemowym i psychodynamicznym. Kształciła się w zakresie terapii ericksonowskiej i psychologii procesu, również podczas Interdyscyplinarnych Studiów nad Kulturową Tożsamością Płci Gender Studies na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyła w kursie z zakresu opieki i medycyny paliatywnej. Pracowała z pacjentami w terminalnym stadium choroby nowotworowej i ich rodzinami oraz osobami w żałobie. Ma doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowej, zdobywała je również pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, w szkole, Ośrodku Edukacji Ekologicznej z dziećmi i młodzieżą oraz podczas stażu w gliwickim Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną, par, młodzieży, krótko i długoterminową, prowadzi konsultacje oraz interwencję kryzysową. W pracy terapeutycznej istotnym jest dla zapożyczanie elementów różnych podejść terapeutycznych, ze szczególnym uwzględnieniem psychologii analitycznej C. G. Junga, która kształtuje jej sposób widzenia człowieka, towarzyszących mu bolączek, naturalnych potrzeb wzrostu psychologicznego i określenia własnej, niepowtarzalnej perspektywy rozwoju. W terapii spotyka się także z osobami doświadczającymi szeroko rozumianych wczesnodziecięcych zranień, przemocy fizycznej i psychicznej, zaburzeń osobowości, PTSD, także sytuacji kryzysowych w obszarze osobistym i zawodowym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.